X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

چاپ کارت پرسنلی pvc

مرکز خدمات کارت پرسنلی pvc

چاپ کارت پی وی سی پرسنلی 760 میکرون

   چاپ کارت پی وی سی   

چاپ کارت پرسنلی پی وی سی


چاپ کارت های پرسنلی  برای افرادی که در شرکت ها به عنوان پرسنل کار می کنند تحویل می دهند. کارت های پرسنلی را با الزامی کردن برای به همراه داشتن دائمی پرسننل مزایایی را به همراه خواهد داشت. پرسنل با هر نقش و سمتی که در شرکت ها دارا می باشند برای وظایف خاصی تعریف شده اند. کارت های پرسنلی را بهتر است از جنس پی وی سی چاپ نمایید علت انتخاب هم مشخص می باشد، یکی دوام بالای کارت ها در مقابل سرما، گرما و رطوبت و ... و ماندگاری بالای کارت های پی وی سی پرسنلی . 

کارت های پرسنلی را از تمامی نوع های کارت های پی وی سی چاپ نمایید.  تأمین امنیت کارکنان و ایجاد نظم و انسجام بین آن‌ها برای بسیاری از سازمان‌ها، در اولویت قرار دارد. برای رسیدن به این امر، سازمان‌های دولتی و خصوصی زیادی از سیستم صدور کارت شناسایی برای کارکنان بهره می‌برند.

کارت های پرسنلی را میتوانید یک کارت ساده در نظر بگیرید همانند کارت های ویزیت که صرفا برای  نمایانگر بودن فرد در شرکت می باشد. می توانید کارت های پی وی سی مگنت را در نظر بگیرید . همانند کارت های اعتباری و بانکی می باشد و دارای یک نوار مغناطیسی در پشت کارت ها می باشد که میتوان اطلاعات فرد را ذخیره کرد . کارت های پرسنلی مگنتدار باید به وسیله  دستگاه مختص کارت مغناطیسی اطلاعات را بخوانند. برای چاپ کارت های پرسنلی میتوان از کارت های پی وی سی هوشمند مایفر یا r/o استفاده کنید. کارت های هوشمند علاوه بر حافظه دارای چیپ هستند. 


برای چاپ کارت پرسنلی pvc ( کارت شناسائی ) با تیراژ بالا همانند کارت دانشجوئی، کارت همایشها و … که تعداد آنها بیشتر ا ز ۱۰۰۰ باشد می توان از چاپ افست استفاده کرد که به دو صورت تک کارت ( single ) و شیت میتواند چاپ شود که هر کدام مزایای خاص خود را دارد. برای چاپ کارت پرسنلی در تعداد کم، از چاپ دیجیتال استفاده می شود، در این روش حداقل تیراژ ۱ عدد می باشد و به دو صورت چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام می شود. اهمیت کارت پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد شده به حریم مجموعه به عنوان پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا می باشد، مدیران مجموعه های مختلف برای تفکیک قسمت های سازمان و بالا بردن سطح امنیت سازمان خود، نیاز به چاپ کارت پرسنلی برای کارمندان و پرسنل خود و حتی کارت مهمان برای ارباب رجوعان دارند. کارتهای شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان می شود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند. چاپ دیجیتال کارت پرسنلی به سبب سهولت و سرعت بالا روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند، مسئولان منابع انسانی و مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهاد ها هنگام انتخاب نوع چاپ کارت پرسنلی باید نیازها و محدودیت های خود را به خوبی در نظر بگیرند و پس از بررسی مزایا و معایب هر یک از روش ها، انتخاب صحیحی داشته باشند.


تاریخ ارسال: 1397,05,05 ساعت 12:34 ب.ظ | نویسنده: طهماسبی | چاپ مطلب 0 نظر