X
تبلیغات
زولا

چاپ کارت پرسنلی pvc

مرکز خدمات کارت پرسنلی pvc

چاپ کارت پی وی سی تکی پرسنلی

مشخصات چاپ کارت پی وی سی تکی پرسنلی 
کارت پی وی سی تکی پرسنلی کارت شخصی یا کارت شناسایی برای شناسایی افراد و اعطای مجوز برای دسترسی به امکانات شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود. 
چاپ کارت شناسایی
دستگاه چاپ کارت پرسنلی
طرح کارت پرسنلی

ابعاد استاندارد کارتهای پرسنلی:
ابعاد کارت پرسنلی معمولا در اندازه استاندارد کارت کسب و کار است که 8.6 × 5.8 سانتیمتر است.
خدمات ما عبارتند از:
چاپ کارت های پی وی سی با روش های مدرن و به روز و با آخرین ماشین های چاپ روز

سوالات متداول در مورد طراحی یک کارت پرسنلی
چگونه می توانم مطمئن باشم که طراحی کارت کارکنی که شما ارائه می دهید مورد علاقه من خواهد بود؟ جواب :ارسال نمونه طرح های متفاوت.

• چاپ یک کارت شخصی برای مجموعه با تعداد کمی از پرسنل
• چاپ رنگ کارت pvc با ورقه ورقه ورقه ورق، با دوام و کارآمدتر.
چرا کارت کارکنان طراحی شده است؟
کارت های کارکنان به دلیل سطح بالای ترافیک سازمان ها و ارگان ها و نیاز به شناسایی هویت فردی به عنوان پرسنل (چاپ کارت پرسنلی پی وی سی) یا مشتریان برای دسترسی به بخش های مختلف ضروری است. کارت شناسایی یا کارت پرسنل همچنین رضایت کارکنان یا سازمان های شرکت را درک می کنند و خود را بخشی از شرکت می دانند.
نمونه کارت پرسنلی خام
کارت pvc خام
نمونه کارت شناسایی پرسنلی

کارت کارکنان شامل: عکس، نام کامل، نام خانوادگی، شماره عضویت، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار، لوگو شرکت، آدرس وب سایت و ایمیل شرکت، و بارکد برای شناسایی فرد است. ترتیبات دیگری که در طراحی کارت کارکنان برای امنیت مورد توجه قرار می گیرند، عبارتند از هولوگرام، اثر انگشت یا کارت امضا شخصی که به آنها صادر می شود.
نمونه کارتهای پی وی سی :
نمونه هایی از استفاده از کارت های پی وی سی : علاوه بر چاپ کارت PVC پی وی سی، کارت پی وی سی را می توان برای صدور کارت های کارکنان، کارت های باشگاه، کارت های تخفیف، شخصی سازی کارت بانکی، چاپ کارت هوشمند، چاپ کارت بدون کارت، کارت گارانتی، چاپ کارت کارت دانشجویی، کارت کارت وفاداری مشتری ، کارت اعتباری، کارت و دیگر کارت های هوشمند.
• کارت کارکنان هوشمند
• کارت کارکنان مغناطیسی (شبیه به یک کارت بانکی)
اطلاعات موجود در طراحی کارت پرسنلی شامل: عکس، نام کامل، نام خانوادگی، شماره عضویت، تاریخ انتشار و تاریخ اعتبار، لوگو شرکت، آدرس وب سایت شرکت و ایمیل، و بارکد برای شناسایی فرد است. 
قیمت کارت pvc
چاپ افست کارت pvc
طراحی کارت کارکنان می تواند یک طرفه یا دو دست باشد، بسته به میزان اطلاعاتی که قرار است قرار داده شود.

ترتیبات دیگری که در طراحی کارت کارکنان برای امنیت مورد توجه قرار می گیرند، عبارتند از هولوگرام، اثر انگشت یا کارت امضا شخصی که به آنها صادر می شود.
چاپ کارت پی وی سی مبتنی بر PVC در حال حاضر یکی از روشهای رایج ترین تأیید اعتبار برای ارائه خدمات است. کارت های سوخت، کارت های اعتباری و کارت های بانکی، کارت های شناسایی و کارت های عضویت، کارت های حضور و غیاب، کارت های هوشمند 
برای چاپ یک کارت کارکن، شما باید از مواد با دوام و با کیفیت بالا استفاده کنید که در طول زمان به آسانی قابل خراب شدن نیست. دو ماده PVC و کامپوزیت برای چاپ کارت پرسنلی مناسب است که برای زندگی طولانی استفاده می شود. اگر شما برای استفاده طولانی مدت از کارت کارکنان نیاز ندارید، می توانید از ورقه ورقه های مات یا براق استفاده کنید.

اهمیت کارت پرسنل 
با توجه به سطح بالای ترافیک در سازمان ها و ارگان ها و نیاز به اطلاعات در مورد هویت فرد وارد شده به مجموعه به عنوان پرسنل یا مشتری برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان است.
دستگاه چاپ کارت پرسنلی سادهطراحی نمونه کارت پرسنلی خامخدمات نمونه شناسایی پرسنلیارزان قیمت کارت pvc
مرکز کارت pvc خامطرح کارت پرسنلی پی وی سیاولین چاپ افست کارت pvcچاپخانه چاپ کارت شناسایی
پیشنهاد میکنیم ابتدا نمونه کارهای کارت شخصی موجود در این صفحه را ببینید، اگر این برای شما جالب باشد، سفارش آنلاین سفارش دهید.

برای یک کارت پرسنلی، آیا شما برخی از نمونه اولیه (طرح اولیه) را ارائه می دهید؟
برای هر سفارش، کارت کارکن تکراری می شود، که معمولا یکی به سلیقه شما نزدیک است. رفتن به یکی از مواردی که برای شما لذت بخش تر است و به دو مرحله بعدی پردازش روی این ایده ادامه می دهد و ایده های شما به طرح ها اعمال می شود.
اگر طرح طرح نهایی کارمند کارت من را دوست نداشتم چه؟
از آنجایی که ما رضایت مشتری را یکی از مهمترین اصول ما می دانیم، ما کلیه سفارشات طراحی را تا حدی که منطقی است تغییر می دهیم. مطمئن باشید که شما برنامه ای را که در نهایت تحویل می گیرید دریافت خواهید کرد.

آیا شما همچنین فایل کارمند را به فایل لایه ای ارسال کنید؟
برای چاپ طرح نهایی کارت پرسنلی، شما یک فایل بسته بندی می کنید که می توانید در هر اندازه و هر نوع چاپ استفاده کنید. با این حال، اگر شما درخواست ارسال فایل منبع باز کنید، همچنین به مشتری ارسال می شود.

فرآیند طراحی یک کارت کارتی چطور است؟
مشاهده نمونه کارها> سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین> دریافت اطلاعات اولیه> اعمال تغییرات به طرح نهایی> دریافت فایل طرح نهایی

تاریخ ارسال: 1396,10,30 ساعت 08:43 ق.ظ | نویسنده: طهماسبی | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.